English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

مه پاشی یادمان شهدای تمرچین و شهید کاظمی چیانه پیرانشهر

بنا به گزارش کاظمی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

دکتر امیر نادر در گفتگو با روابط عمومی گفت : در راستای اجرای مصوبه برنامه ریزی استقبال از کاروان زائرین راهیان نور به شهرستان پیرانشهر ، یادمانهای شهدای تمرچین و شهید کاظمی چیانه به منظور مبارزه با حشرات و ناقلین بیماریها (مار، عقرب ، پشه و...) مه پاشی گردید.


مهندس سلیمانی معاون اجرایی مرکز بهداشت گفت : اعزام کاروان راهیان نور بعنوان یک حرکت عظیم فرهنگی و معنوی جهت بازدید از مناطق جنگی و یادمانهای شهدای تمرچین و شهید کاظمی چیانه از تاریخ  18/4/96 آغاز و تا آخر شهریور ماه ادامه خواهد داشت .

مهندس سلیمانی افزود : شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر آماده ارائه هرگونه خدمات بهداشتی و درمانی به زائرین کاروان راهیان نور از جمله امدار رسانی و پذیرش و درمان مصدومان احتمالی بصورت رایگان ، کنترل بهداشتی مراکز اسکان زائرین ، نظارت بهداشتی بر مراحل تهیه و توزیع مواد غذایی و آب آشامیدنی ، مبارزه با حشرات و ناقلین احتمالی و...خواهد بود که مه پاشی نز در این راستا توسط تیم بهداشتی شهرستان انجام شده است.

گفتنی است در سال گذشته بیش از 100 هزار زائر از این دو یادمان دیدار داشتند.٠٩:٣٧ - يکشنبه ١٨ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٧٩٢    /    تعداد نمایش : ٨٩خروج