English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٦


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر کاسیان زاده :بسیج جامعه پزشکی نیروی مخلص نظام سلامت است

بنا به گزارش کاظمی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان پیرانشهر : بسیج جامعه پزشکی پیرانشهر به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، در قالب دوتیم بهداشتی  ( کارشناسان بهداشت خانواده ، ماما ) و درمانی( پزشک و کارشناسان پرستاری ) به مناطق روستایی محروم حجران ، گردنعلین و قلات این شهرستان اعزام و به ارائه خدمات بهداشتی درمانی پرداختند .


در این اقدام  180 نفر از ساکنین این روستاها توسط دو نفر پزشک عمومی و یک نفر دندانپزشک  ویزیت و معاینه شده و  با توجه به بیماری  آنان دارو ی رایگان داده شد.


همچنین توسط تیمهای بهداشتی  نکات مهم و اساسی  بهداشتی توسط کارشناسان خانواده و مامایی  در خصوص سلامت باروری و سوانح وحوادث بصورت چهره به چهره برای جمع کثیری از مادران ، زنان و دختران این  روستاها آموزش داده شد.

 


دکتر مجید کاسیان زاده مدیر شبکه بهداشت ودرمان پیرانشهر در این راستا بیان نمود : بسیج جامعه پزشکی نیروی مخلص نظام سلامت است که در ارا ئه خدمات به مناطق محروم همیشه پیشگام بوده و به یاری مردم  منطقه شتافته است.


وی افزود : بسیجیان جامعه پزشکی  پر چم دار سلامتند و  نمادی از عزم راسخ مردان پر صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند .


دکتر کاسیان زاده اشاره کرد : این برنامه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر با شعار ((سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی، اقتدار همه­جانبه و اقتصاد مقاومتی)) برگزار گردید.

 

 

 


١١:٠٤ - شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٨٢٦    /    تعداد نمایش : ٤٦



خروج