English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح پایگاه شماره 2 اورژانس منطقه کهنه خانه تا پایان سال جاری

بنا به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر

 

 

ابراهیم عزیزنژاد مسئول فوریتهای پزشکی شهرستان پیرانشهر با اشاره به اینکه اورژانس 115 شهری و جاده ای این شهرستان دارای 7 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس مجهز و فعال است و دارای 25 نیروی کاری که 11 نیروی فوریت پزشکی به صورت تمام وقت در پایگاهها حضور دارند گفت :شهرستان پیرانشهر دارای 5 پایگاه فعال در مرز تمرچین ، کوپر ، جلدیان ، پسوه و قبرحسین است که آماده امدادرسانی می باشند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در طی 4 ماه اول سال جاری 902 ماموریت توسط فوریت های پزشکی این شهرستان به ثبت رسیده افزود : کل تماسهای دریافتی اورژانس 115 از اول سال 97 تا پایان تیر ماه ، 10 هزار و 221 تماس می باشد.

مسئول فوریت های پزشکی شهرستان پیرانشهر در پایان خاطر نشان کرد : درخواست هایی جهت تامین زمین مورد نیاز برای احداث پایگاه شماره 3 در منطقه خیابان سردشت به شورای شهرستان داده ایم و همچنین تا پایان سال جاری این مرکز به آمبولانس دو دیفرانسیل ویژه مناطق صعب العبور مجهز خواهد شد .

گفتنی است هم اکنون تمامی آمبولانس های فوریت های پزشکی شهرستان پیرانشهر به DC شوک و دستگاه تنفس مصنوعی یا ونتیلاتور تجهیز شدند.

 

 

 


١٣:١٧ - يکشنبه ١٤ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٩٤٩    /    تعداد نمایش : ٦٢خروج