English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

وزیر بهداشت از پروژه های بهداشتی و درمانی شهرستان پیرانشهر باردید بعمل آورد

بنا به گزارش کاظمی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر

 

دکتر "سیدحسن قاضی زاده هاشمی" وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که به همراه استاندار آذربایجانغربی ، نماینده مجلس مردم پیرانشهر و سردشت ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی  ارومیه دکتر آقا زاده به همراه جمعی از مسئولین شهرستانی پیرانشهر صبح روز یکشنبه وارد پیرانشهر شد و از  چند پروژه بازدید بعمل آورد.

در ابتدای این سفر، وزیر بهداشت از مرکز خدمات جامع سلامت شهری 3، پایگاه سلامت کهنه خانه و  پایگاه فوریتهای پزشکی شماره2 شهری بازدید بعمل آورد .

عملیات اجرایی این پروژه  در سفر کاروان تدبیر و امید در سال 95 شروع شده و در حال حاضر 88% پیشرفت فیزیکی داشته که در دهه فجر سالجاری افتتاح خواهد شد.

در ادامه سفر دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت از پایگاه سلامت زرگتن که در زمینی با متراژ290 متر مربع در دو طبقه با اعتبار اولیه 3میلیارد و 940 میلیون ریال در 5 مرداد 96 شروع شده بود بازدید بعمل آورد.

همچنین وزیر بهداشت از پروژه بیمارستان در حال تاسیس 64 تختخوابی پیرانشهر که 63% پیشرفت فیزیکی داشته ، بازدید بعمل آورد. این پروژه در اواخر خرداد 98 افتتاح خواهد گردید.

این بیمارستان شامل بخش های درمانگاه تخصصی، اورژانس، نوزادان و کودکان، زنان و زایمان، جراحی، دیالیز و مراقبتهای ویژه است  که با افتتاح این پروژه خیلی از مشکلات درمانی مردم پیرانشهر مرتفع خواهد گردید .

 

 

 

 


١٢:٠٣ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٤٦٣    /    تعداد نمایش : ١٢٤خروج